Abonementas

“Domina patrauklios kartingų kainos?

Turime tau puikią žinią – pramogauti, praktikuotis ir varžytis Kartlandas Elektrokart kartodrome dar maloniau, nes didžiausi kartingo entuziastai su abonementu gauna geriausius pasiūlymus. Įsigyk abonentą jau dabar ir mėgaukis ypač puikiomis kainomis.

 

ABONEMENTŲ KAINOS
Kiekis Standartinė kaina Kaina
10 x 10 min 150 € 109 €
10 x 15 min 200 € 149 €

 

Abonemento naudojimo sąlygos: 

  • Abonementas yra vardinis ir juo naudotis gali tik jo turėtojas;
  • Abonementas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo datos. Juo galima naudotis iš karto nuo įsigijimo momento;
  • Paslaugai negalioja sezoniškumas, tad abonementu galima naudotis visus metus jo galiojimo laikotarpiu;
  • Abonemento turėtojas prieš važiavimą turi pateikti savo abonemento kortelę atžymai. Kitaip abonemento panaudoti nėra galimybės;
  • Abonemento turėtojas važiavimus turi išnaudoti per nurodytą galiojimo laiką. Neišnaudojus visų važiavimų galiojimas nėra pratęsiamas. Pinigai už nepanaudotus važiavimus – negrąžinami.
  • Abonementas galioja „Elektrokart by Kartlandas“ kartodrome, adresu – Dariaus ir Girėno g. 2 ir „Kartlandas Vilnius“ kartodrome, adresu – Parodų g. 1. 
  • Rekomenduojama patogi apranga ir uždara avalynė. Reikalingas pošalmis, kurį bus galima įsigyti arba išsinuomoti kartodrome;

Akivaizdu, jei esate tikras kartingų mylėtojas ir šią pramogą renkatės ypač dažnai, tai abonentas yra puiki investicija. Kuo dažniau pramogausite, tuo daugiau sutaupysite.

Dėmesį verta atkreipti, kad abonementas gali tapti ir puikia dovana. Jie turite šeimos narį, draugą ar kolegą, kuris savo gyvenimo neįsivaizduoja be kartingų, nepraleiskite progos nudžiuginti jį vertinga dovana – abonementu.

Nėra nieko geriau, nei važinėti patraukliais, moderniais, saugiais, estetiškais bei kokybiškais kartingais ir žinoti, kad kartingų kainos ypač draugiškos. Nepraleiskite puikios progos šauniai pramogauti ir išleisti mažiau.

Daugiau dėl abonemento įsigijimo galite teirautis telefono numeriu Vilniuje +370 612 33303 arba el. paštu – info@elektrokart.lt, taip pat kartodromuose.