Jūsų įmonės švenElektrokart kartodrome

Įmonių pramogos – svarbus elementas. Ne paslaptis, kad įmonių pramogos yra labai naudingas sprendimas ne tik patiems darbuotojams, bet ir visai organizacijai. Kaip žinia, įmonių darbuotojai, kurie skiria laiko pramogoms kartu, labiau pažįsta vienas kitą, tad tai leidžia kurti geriausią organizacijos klimatą. Pastarasis užtikrina, kad darbuotojai tampa vieninga ir draugiška komanda, kur kas lengviau siekiančia užsibrėžtų tikslų ir efektyviai dirbančia organizacijos naudai.

Pagrindinė informacija:

Gali dalyvauti nuo 1 asmens iki nesuskaičiuojamo!

Maksimaliai trasoje vienu metu gali važiuoti 10 pilotų, tad jeigu Jūsų komandą sudaro daugiau nei nurodytas skaičius – proporcingai pagal dalyvių skaičių sudėliosime į grupeles.

Lenktynės, renginio vedimas, apdovanojimai ir Jums skirta erdvė pasisėdėjimui – viskas mūsų rankose pagal Jūsų pageidavimus!

Standartiškos važiavimų kainos:

  • 10 min. – 18/ 1 asm.
  • 15 min. – 23/ 1 asm.

Varžybų pasiūlymai Jums:

1 FORMATAS 2 FORMATAS

Kvalifikacija – 10 min.

Finalas – 10 min.

Kaina 1 asm. – 36

Kvalifikacija – 10 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 41€

3 FORMATAS 4 FORMATAS

Kvalifikacija – 10 min.

Pusfinalis – 10 min.

Finalas – 10 min.

Kaina 1 asm. – 54€

Kvalifikacija – 10min.

Pusfinalis – 10 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 59€

5 FORMATAS 6 FORMATAS

Kvalifikacija – 10 min.

Pusfinalis – 15 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 64€

Kvalifikacija – 15 min.

Pusfinalis – 15 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 69€

Važiavimo pasiūlymai nėra galutiniai, žinodami Jūsų konkretesnį poreikį, lanksčiai galime sudėlioti pasiūlymą skirtą būtent Jūsų kompanijai.

Esate įmonės vadovas ir norite, kad būtų pasiekti net patys ambicingiausi tikslai? Atminkite, jog darbuotojai yra Jūsų turtas, o įmonių pramogos – juos vienijanti veikla. Tad, jei siekiate puikių savo įmonės veiklos rezultatų, darbuotojų apsilankymas Elektrokart by Kartlandas kartodrome – puiki investicija.