Papigiadienis

GAZUOK PIGIAI, NES PIRMADIENIS – PAPIGIADIENIS!

Daugiau jokių sunkių pirmadienių! Kartlande pasisemk energijos savaitei tiek, kiek Tau jos reikia ir gazuok kartingais be ribų, nes kiekvienam Tavo pasirinktos trukmės važiavimui su nuolaidos kodu suteiksime NET iki 40% nuolaidą!

papigiadienio-akcija-kartlandas-2020

 

Akcija vyksta kiekvieną pirmadienį. Jums tereikia mūsų administratorėms pasakyti raktinį savaitės AKCIJOS KODĄ prieš registruojantis į važiavimą arba rezervuojantis laiką iš anksto telefonu +370 61233303.

ŠIO PIRMADIENIO NUOLAIDOS KODAS: 

„TIRPSTU“

 

Akcijos metu vyksta jungtiniai važiavimai***, tad kartingai nesiilsi ir apšildytos padangos Jums garantuotos!

Pasiruošti važiavimams reikia visai nedaug – patogios aprangos, avalynės, pošalmio. Jei turite savo – Valio! Nepamirškite pasiimti su savimi. Ne bėda, jei neturite – Elektrokart kartodromas visuomet galėsite išsinuomoti, ar įsigyti įvairiaspalvius pošalmius.

 

AKCIJOS SĄLYGOS:

*Akcija taikoma kartingo vairuotojams, kurie yra ne jaunesni nei 9 metai;
**Vaikams, kurių rato įveikimo laikas yra ne lėtesnis nei trasos rekordas + 10 sekundžių;
***PAPIgiadienio metu vykdomi bendri važiavimai – jungiame žmones į važiavimus iki 10 kartų vienu metu arba mažiau, jei tai būtina saugumui trasoje užtikrinti;
****Nuolaidos nesumuojamos.

Daugelis žmonių sako, kad būtent pirmadienis yra pati nemėgstamiausia savaitės diena – verčianti ir vėl gyventi įtemptu rimtu, pasinerti į sudėtingas darbus bei įvairias užduotis. Tačiau taip sakantys, ko gero, nieko nežino apie PAPIGIAdienį, kuomet kokybiškais, estetiškais ir patogiais kartingais važinėti galima išleidžiant mažiau. Tad nepraleiskite puikios progos praskaidrinti pirmadienį puikia pramoga.