fbpx

Papigiadienis

““Elektrokart by Kartlandas” kartodrome pirmadienius keičia mažų kainų “PAPIGIADIENIAI”!

Norėsite kartingų malonumais mėgautis išleisdami mažiau? Turite puikią galimybę, tad nepražiopsokite jos. Būtent pirmadieniais vidaus patalpų kartodrome vyksta visų taip mėgstama “PAPIGIAdienio” akcija, kurios metu 10-ies ir 2 x 10-ies minučių važiavimai ženkliai pigesni*. Tik pažvelkite, kokios puikios nuolaidos yra taikomos. Kartingai kaina – tikrai jus sužavės.

Akcijos kainas rasite žemiau:

10 min važiavimas
Įprasta kaina
12 €
Nuolaida
4 €
Nauja kaina
8 €
2 x 10 min važiavimas
Įprasta kaina
24 €
Nuolaida
9 €
Nauja kaina
15 €

Akcija vyksta kiekvieną pirmadienį. Jums tereikia mūsų administratorėms pasakyti raktinį savaitės akcijos žodį – MIKĖ PUKUOTUKAS“ prieš registruojantis į važiavimą arba rezervuojantis laiką iš anksto telefonu +370 61233303.

Akcijos metu vyksta jungtiniai važiavimai***, tad kartingai nesiilsi ir apšildytos padangos Jums garantuotos!

Pasiruošti važiavimams reikia visai nedaug – patogios aprangos, avalynės, pošalmio. Jei turite savo – Valio! Nepamirškite pasiimti su savimi. Ne bėda, jei neturite – Elektrokart kartodromas visuomet galėsite išsinuomoti, ar įsigyti įvairiaspalvius pošalmius.

Elektrokart PAPIGIAdienio akcijos sąlygos:

*Akcija taikoma kartingo vairuotojams, kurie yra ne jaunesni nei 9 metai;
**Vaikams, kurių rato įveikimo laikas yra ne lėtesnis nei trasos rekordas + 10 sekundžių;
***PAPIgiadienio metu vykdomi bendri važiavimai – jungiame žmones į važiavimus iki 10 kartų vienu metu arba mažiau, jei tai būtina saugumui trasoje užtikrinti;
****Nuolaidos nesumuojamos.

Daugelis žmonių sako, kad būtent pirmadienis yra pati nemėgstamiausia savaitės diena – verčianti ir vėl gyventi įtemptu rimtu, pasinerti į sudėtingas darbus bei įvairias užduotis. Tačiau taip sakantys, ko gero, nieko nežino apie PAPIGIAdienį, kuomet kokybiškais, estetiškais ir patogiais kartingais važinėti galima išleidžiant mažiau. Tad nepraleiskite puikios progos praskaidrinti pirmadienį puikia pramoga.