Kainos

STANDARTINIS VAŽIAVIMAS*

Laikas
Kaina
10 min.
15 €
2 x 10 min.
22 €*
15 min.
20 €
2 x 15 min.
33 €*

*vienam žmogui, vieno apsilankymo metu.

DVIVIETIS KARTINGAS

Laikas
Kaina
10 min.
20 €
15 min.
27 €
 

Pošalmiai

Įsigijimas:
Nuoma:
2,5 €/6 €
1 €

*Standartinis važiavimas – važiavimas bendrame kartodromo sraute, kuomet rezervavus kartingus atitinkamu metu važiavime dar gali būti prijungiami kiti dalyviai.

**Privatesnis važiavimas – negalioja savaitgaliais. Darbo dienomis esant galimybei, derinantis su kartodromo užimtumu realiu metu, lankytojas gali rinktis važiuoti privatesniuose važiavimuose tik su savo kompanija/šeima/vaikais. Privatesni važiavimai labiausiai rekomenduojami kompanijoms su mažamečiais vaikais, kuriems yra reikalingas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje.

5 asmenų ir didesnėms grupėms – reikalinga išankstinė registracija telefonu – +370 61233303. ĮSPĖJAME – rezervacija gali vėluoti 15 min., priklausomai nuo žmonių srauto iki rezervacijos. Kartodromas pasilieka teisę atšaukti rezervaciją, jei yra vėluojama, arba ją perkelti suderinus tai su klientu.

Pasiruošti važiavimams reikia visai nedaug – patogios aprangos, avalynės, pošalmio . Jei turite savo – Valio! Nepamirškite pasiimti su savimi 🙂 Ne bėda jei neturite – Elektrokart visuomet galėsite išsinuomoti, ar įsigyti įvairiaspalvius pošalmius.

Išsirinkitę dovaną per 5 minutes. Užsisakykite elektroninę kupono versiją mūsų internetinėje parduotuvėje – Kartlando parduotuvė.