NAUJI IR VISOJE EUROPOJE PRIPAŽINTI ELEKTRINIAI KARTINGAI

Specifikacijos
Galia 24kW  Arklio galios 31
Mūsų ElektroKart kartodrome kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą. Tačiau, jei ieškote išskirtinės kokybės modernumo, komforto bei estetikos, jums tikrai neteks nusivilti. Lieskite jums pristatyti mūsų kartodromo žvaigždę – Rimo kartus Sinus iOn. Tai – vokiečių gamintojo ypač modernūs, elektriniai kartingai. Kaip žinia, vokiečių gamintojai garsėja puikia precizika, modernumu bei kokybe ir visa tai atsispindi šiuose Sinus iOn.

Svarbu akcentuoti, kad šie kartai pasižymi tolygiu baterijų išdėstymu, o tai reiškia keletą puikių dalykų kiekvienam kartingų mylėtojui: bus užtikrinamas ypač tolygus svorio balansas; greita pedalų reakcija; o taip pat – patogus bei smagus valdymas. Džiugina ir techniniai šių kartingų parametrai – įdiegti net 2 2,8 kW galios varikliai galintys kartu generuoti iki 31 arklio galios energijos atidavimą į ratus. Taigi, jei mėgstate greitį, šie elektriniai kartingai tikrai leis jums juo pasimėgauti.

Savaime suprantama, ne tik patogumas ar greitis yra svarbūs siekiant maloniai praleisti laiką – negalima pamiršti ir saugumo. Rimo kartingų apsauginis konstruktyvas puikiai sugeria net pačius didžiausius smūgius. Na ir paskutinė ir viena svarbiausių saugumo priemonių – nuotolinė kartingo galios valdymo sistema. Naudodami ją bet kuriuo momentu galėsime kartingą išjungti, sulėtinti ir pan. tokiu būdu apsaugodami jus nuo neįvertintų grėsmių. Taigi, šie kartingai puikiai tinka ne tik tiems, kurie nori treniruotis individualiai, bet ir ypač azartiškai varžytis.

Nesunku pastebėti, kad šiandien daugėja ekologijos šalininkų. Taigi, nemaža dalis žmonių siekia ne tik susikurti kuo ekologiškesnę bei sveikesnę namų aplinką, bet ir ieško šiomis ypatybėmis pasižyminčių pramogų. Tad, jei ir jūs pageidaujate ne tik puikiai leisti laiką, bet ir tuo pačiu žinoti, kad jūsų veikla neturės jokio neigiamo poveikio aplinkai – šie kartingai yra idealus sprendimas. Jie yra ekologiški, veikia ypač tyliai bei neteršia aplinkos.

Elektrinių kartingų naudojimas nereikalauja agresyvios ventiliacijos, todėl galime net ir žiemą palaikyti jaukią +16 laipsnių temperatūrą trasoje.

Sinus iOn – modernūs ir estetiški kartingai kiekvienam mėgstančiam greitį, kokybę bei patogumą.