Vaikai – patys svarbiausi mūsų klientai. Visuomet siekiame plačiausių šypsenų, teigiamos pirmosios patirties vairuojant motorinę transporto priemonę ir nepamirštamų GIMTADIENIŲ!

Vaikų ir tėvelių dėka nuolatos tobulėjame, tad gimtadienio šventės praeina sklandžiai (kartais susitinkam ir per sekantį gimtadienį)! Kaip ir kiekvieną dieną, jus pasitinka paslaugus kolektyvas, jauki, šviesi erdvė, minkštasuoliai poilsiui ir stalai jūsų vaišėms, prisiminimams – medaliai, taurės ir diplomai… bet norime pasiūlyti dar daugiau, todėl sumanėme jums specialią akciją. Nuo šiol ketvirtadienis – GIMTADIENIO DIENA!

Savaitgalį ir taip daug priežasčių švęsti, todėl atnešam progą švęsti vidury nuobodžios savaitės. Šventinio KETVIRTADIENIO formulė nuo šiol tokia:

Vaikai (iki 18m.) + bent 7 šventės dalyviai + bent 2 važiavimai = GIMTADIENIO DIENA su trečiu 7min nemokamu važiavimu!

Taip, Jūs teisingai supratote – švenčiant vaikų gimtadienius ketvirtadieniais – 3 važiavimai už 2 kainą! Akcija galioja nuo 7 gimtadienio dalyvių, vaikams iki 18m.

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos.

Rezervuokite patogiausią laiką jau dabar: +370 612 33303, o kilus klausimams kreipkitės telefonu ar el. paštu: info@elektrokart.lt

Daugiau gimtadienio pasiūlymų rasite: VAIKŲ GIMTADIENIAI